+421 918 727 747

Pre koho je

ThetaHealing®

Individuálne terapie

ThetaHealing® je jednou z najúčinnejších a bezbolestných liečebných techník, vhodnou pre každého, kto si praje zlepšiť svoje fyzické alebo mentálne zdravie. Ak sa opakovane stretávate s nevyriešenými situáciami, cítite sa zaseknutí alebo sa nad niečím neustále trápite, máte problémy so spánkom alebo len túžite zlepšiť ľubovoľnú oblasť svojho života, neexistuje lepšia možnosť, na ktorú by ste mohli naraziť. Náš život často krát ovplyvňujú podvedomé vzorce správania, o ktorých ani netušíme, mnoho krát prevzaté od našich predkov. ThetaHealing® pracuje práve s týmito podvedomými vzorcami, ktoré nám blokujú lásku, zdravie, hojnosť či úspech. Otvorte sa sebaláske a schopnostiam, o ktorých ste možno ani netušili, že ich vo vnútri seba ukrývate.

Individuálna terapia predstavuje vynikajúce riešenie pre akýkoľvek problém v oblasti vášho života. Všetky kroky počas terapie sú vykonávané a nahrávané len so súhlasom klienta a za plného vedomia.

Každá terapia je jedinečná a prispôsobená individuálnym potrebám. Trvanie terapie zvyčajne predstavuje jednu hodinu, avšak je možné si zarezervovať aj dlhší termín. Počet terapií je rovnako prispôsobený individuálnym potrebám klienta.

Terapia môže prebiehať osobne alebo online, podľa preferencie klienta. Na stretnutie nepotrebujete nič viac, len svoj čas, pokojné miesto a odhodlanie urobiť krok vpred.

Miesto na osobné stretnutie: Bratislava alebo Dunajská Lužná

Cena sedenia: 70 EUR/sedenie.

Pokiaľ to tak cítite, rezervujte si termín. Teším sa na vás.

Benefity ThetaHealing®

„Zmeňte svoj život navždy a inšpirujte ostatných.“

Rezervujte si termín