+421 918 727 747

Čo je to

ThetaHealing®

Technika Thetahealing®

ThetaHealing® je meditačná a liečebná technika, ktorá nám umožňuje dosiahnuť fyzické, emocionálne a mentálne uzdravenie tým, že sa napájame na Theta mozgovú frekvenciu. Meditácia ThetaHealing® nalaďuje naše mozgové vlny do hlbokého stavu relaxácie Theta, kedy je frekvencia mozgu medzi 4 až 7 Hz, čo nám umožňuje znovu nadviazať spojenie s energiou všetkého, čo je a tým sa spojiť s našou podvedomou mysľou, ku ktorej za normálnych okolností nemáme prístup. Následne sme schopní riešiť a meniť naše obmedzujúce presvedčenia a vzorce správania, ktoré nám už neprospievajú a neslúžia. Uvoľňovať bloky, strachy a traumatické udalosti  a nahrádzať ich pozitívnymi presvedčeniami. ThetaHealing® nás tiež učí využívať svoju intuíciu a žiť v harmónii s bezpodmienečnou láskou stvorenia všetkého. 

„Až 90-95% nášho správania a života a riadi naša podvedomá myseľ.“ (zdroj: DR. Bruce Lipton, vedec a epigenetik)

Tým, že sa otvárame sebaláske, lepšiemu pochopeniu samého seba a snažíme sa byť tou najlepšiu verziou seba samého, si umožňujeme žiť úspešný a láskyplný život.

ThetaHealing® nie je náboženstvo a neprikláňa sa k žiadnej konkrétnej viere. Učí ľudí všetkých vierovyznaní spojiť sa s ich vyššou duchovnou podstatou. 

Nenahrádza lekárske postupy a všetko sa deje len so súhlasom jednotlivca. Táto technika nie je obmedzená vekom, rasou, pohlavím ani farbou pleti. Používajú ju státisíce ľudí po celom svete. Jej filozofiou je prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk a uvedomiť si, že ak si ho sami tvoríme, môžeme si ho aj sami zmeniť.

Techniku ThetaHealing® vytvorila v roku 1994 Viana Stibal. Táto technika sa odvtedy neustále vyvíja a mení životy ľudí po celom svete, vrátane toho môjho.

Zakladateľka

Vianna Stibal

Vianna Stibal je svetovo uznávaná duchovná učiteľka, liečiteľka a zakladateľka techniky ThetaHealing® a ThetaHealing® Institute of Knowledge. Vedie semináre po celom svete a vyškolila inštruktorov a praktikov vo viac ako 180 krajinách s odhadom 500 000 praktizujúcich po celom svete. Vianniným poslaním je zmeniť svet po jednej osobe a ukázať všetkým ich skutočné spojenie so Stvoriteľom všetkého, čo je. Knihy Vianny Stibal boli preložené do 25 jazykov a vďaka jej seminárom je ThetaHealing® dostupný a prístupný každému.