+421 918 727 747

ThetaHealing®

Čo je to

ThetaHealing®

ThetaHealing® je meditačná a liečebná technika, ktorá nám umožňuje dosiahnuť fyzické, emocionálne a mentálne uzdravenie tým, že sa napájame na Theta mozgovú frekvenciu. Meditácia ThetaHealing® nalaďuje naše mozgové vlny do hlbokého stavu relaxácie Theta, čo nám umožňuje znovu nadviazať spojenie s energiou všetkého, čo je a tým sa spojiť s našou podvedomou mysľou, ku ktorej za normálnych okolností nemáme prístup. Následne sme schopní riešiť a meniť naše obmedzujúce presvedčenia a vzorce správania, ktoré nám už neprospievajú a neslúžia. Uvoľňovať bloky, strachy a traumatické udalosti a nahrádzať ich pozitívnymi presvedčeniami. ThetaHealing® nás tiež učí využívať svoju intuíciu a žiť v harmónii s bezpodmienečnou láskou stvorenia všetkého.


„Láska je všadeprítomná, je len na nás, či si ju dovolíme cítiť a naplniť ňou svoj život.“

Benefity ThetaHealing®

Pre koho je

ThetaHealing®

ThetaHealing® je jednou z najúčinnejších a bezbolestných liečebných techník, vhodnou pre každého, kto si praje zlepšiť svoje fyzické alebo mentálne zdravie. Ak sa opakovane stretávate s nevyriešenými situáciami, cítite sa zaseknutí alebo sa nad niečím neustále trápite, máte problémy so spánkom alebo len túžite zlepšiť ľubovoľnú oblasť svojho života, neexistuje lepšia možnosť, na ktorú by ste mohli naraziť. Náš život často krát ovplyvňujú podvedomé vzorce správania, o ktorých ani netušíme, mnoho krát prevzaté od našich predkov. ThetaHealing® pracuje práve s týmito podvedomými vzorcami, ktoré nám blokujú lásku, zdravie, hojnosť či úspech.

O mne

Nikola Kaňuková

Moja cesta k tomu, čomu sa dnes venujem, a k tomu, kým som dnes, sa začala približne pred 5 rokmi. Moju osobu život samozrejme kreoval oveľa skôr. Pred piatimi rokmi som mala zdanie ideálneho života – finančná stabilita, vysoká škola, práca, kamaráti, dovolenky, párty, a žiadne zdravotné problémy.

Avšak, vnútorný hlas v mojej mysli mi našepkával, že život mi vie ponúknuť viac. Prestala som ho ignorovať a začala som si uvedomovať, že chcem a potrebujem od života viac. Začala som si viac všímať určité formy úzkosti a smútku po každom prehýrenom víkende alebo hádke s najbližšími.

Recenzie

Healing blog

Užitočné články, informácie a návody zo života minerálov a sebarozvoja. V našej blogovej sekciií spoznajte silu liečivých minerálov a polodrahokamov. 

Geóda – originálny prírodný zázrak

Geódy sú fascinujúce geologické útvary, ktoré pútali pozornosť vedcov a nadšencov do oblasti mineralógie už po stáročia. Neotvorená geóda vyzerá ako obyčajný kameň, avšak vďaka

Relaxujte pri svetle sviečok

Nájdite si u nás svoju dokonalú sviečku pre každú príležitosť. Zvoľte si zo širokej ponuky našich magických, ručne robených sviečok vyrobených z prírodného sójového vosku,