Heliotrop tromlovaný
  • Heliotrop tromlovaný
  • Heliotrop tromlovaný
Heliotrop tromlovaný
  • Heliotrop tromlovaný
  • Heliotrop tromlovaný

Heliotrop tromlovaný

Kameň odvahy a vytrvalosti

Každý kameň je jedinečný a môže sa mierne líšiť svojou farbou, tvarom a veľkosťou, pretože sú tromlovaním vyrábané zo surových minerálov. Ich váha sa pohybuje v rozmedzí 20 až 60 gramov a veľkosť je 3 až 5 centimetrov. Používajú sa na liečenie, masáže, ale aj do auta, kabelky alebo len ako dekorácia do domácnosti podľa ich liečivých účinkov. Sú vhodné aj ako krásny talizman, ktorý môžete zvoliť podľa znamenia zverokruhu. Cena je uvedená za jeden kus. 

Cena: 5,00 € / ks
Počet:

- Heliotrop je kameňom, ktorý podporuje prebudenie a aktiváciu vnútornej sily a energie. Pomáha nám objaviť a rozvíjať naše skryté schopnosti a potenciál, ktoré sú často skryté pod vrstvou strachu.

- Tento kameň má schopnosť čistiť negatívne energie a ochraňovať nás pred ich vplyvom. Pomáha nám udržať pozitívny a harmónny duševný stav.

- Pomáha nám prekonať strachy a obavy a prináša odvahu a odhodlanie. Podporuje nás v prijímaní nových výziev a riskovaní pre osobný rast.

- Je tiež veľmi upokojujúci a uzemňujúci minerál, ktorý nám napomáha zostať v prítomnom okamihu a vytvárať stabilitu a rovnováhu.

Viac o Heliotrope

Heliotrop čistíme pod prúdom vlažnej vody a nakoľko Heliotropu priame slnko prospieva, môžeme ho pod nim nabíjať ľubovoľne dlho.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.