Zenzen.sk | O aqua aura

Aqua aura

Kameň hlbokej meditácie a uvoľnenia

Aqua aura je kameň s extrémne vysokou vibráciou, jej energiu možno cítiť na dotyk bez ohľadu na citlivosť človeka. Tento magický minerál dokáže naplniť prostredie nekonečnými pocitmi radosti, šťastia a povznášajúcej energie. Aqua aura je ideálnym kameňom na pomoc v situáciách, keď sa človek cíti emocionálne nestabilne alebo sa trápi. Jeho energia poskytuje ochranný štít okolo aury, ktorý prispieva k vnútornému pokoju, duševnej jasnosti a zvýšenému intelektu. Je vhodný na poskytnutie energie aj v najťažších dňoch, aby pomohol človeku nadobudnúť kontrolu nad emocionálnym telom a zároveň vyčistil myseľ od každodenného mentálneho zmätku. Aqua aura pomáha v plnom nasadení a transformácii súčasného života a povzbudzuje konať a robiť to, čo človek skutočne miluje. Tento mocný kryštál pomáha udržiavať ciele a sny pod kontrolou a pomáha vytvárať cestu k ich naplneniu. Nič na tomto svete nie je nedosiahnuteľné a tento kameň by vám to mal pripomínať každý deň.

Čistá energia vyžarujúca z tohto minerálu napĺňa telo takou pozitívnou energiou, že sa takmer nedá cítiť nič iné ako radosť a šťastie. Aqua aura stimuluje schopnosť sebavyjadrenia, prehlbuje duchovnú sústredenosť a prispieva k pokoju, relaxácii a lepšej komunikácii. Môže sa používať spolu s ďalšími kryštálmi, čím zlepšuje ich liečivé vlastnosti.

Aqua aura je veľmi silný minerál, ktorý môže vyžarovať takú veľkú energiu, že je ťažké ju absorbovať. Preto sa odporúča nosiť spolu s uzemňovacími kameňmi, ako napríklad čierny Turmalín, čierny Obsidián alebo Hematit.

Liečebné využitie

Aqua aura je dokonalým pomocníkom na posilnenie imunitného systému a celkovú podporu pri boji s chorobami. Reguluje funkciu štítnej žľazy a vylučovania hormónov. Podporuje funkciu srdca, krvného obehu, obličiek a pľúc, a mierni závraty, nevoľnosti a migrény. 

Starostlivosť

Aqua auru čistíme a nabíjame na slnečnom svetle.

Umiestnenie

Umiestnenie Aqua aury v meditačnom priestore môže pomôcť pri hľadaní vnútorného pokoja a zvýšenia duchovnej sústredenosti. Môžete ju umiestniť na meditačný oltár, na podložku na meditáciu alebo vedľa miesta, kde sedíte počas meditácie. Vhodné je ju umiestniť aj do miestnosti, kde sa vyskytujete najčastejšie. Pomáha vytvárať uvoľnenú a harmonickú energiu.

Aqua aura a znamenia v horoskope

Názov

Názov Aqua aura je odvodený od farby kameňa, ktorá pripomína odtieň vody a prevládajúcej akvamarínovej farby.

Pôvod

Aqua aura je umelo vytvorený kameň podliehajúci extrémnemu teplu, jedná sa o horský Krištáľ, na ktorý sa nanáša zlato, striebro alebo platina, prostredníctvom procesu známeho ako výparové osadenie. Tieto minerály vytvárajú dúhovú žiaru a zároveň zvyšujú silu tohto kameňa. 

Farba

Jej farba býva číra a mierne dúhová. Zväčša je bezfarebný a priehľadný, čím je čistejší, tým je vzácnejší.