Akvamarín tromlovaný
  • Akvamarín tromlovaný
  • Akvamarín tromlovaný
Akvamarín tromlovaný
  • Akvamarín tromlovaný
  • Akvamarín tromlovaný

Akvamarín tromlovaný

Kameň čistej komunikácie a jasnej mysle

Každý kameň je jedinečný a môže sa mierne líšiť svojou farbou, tvarom a veľkosťou, pretože sú tromlovaním vyrábané zo surových minerálov. Ich váha sa pohybuje v rozmedzí 20 až 60 gramov a veľkosť je 3 až 5 centimetrov. Používajú sa na liečenie, masáže, ale aj do auta, kabelky alebo len ako dekorácia do domácnosti podľa ich liečivých účinkov. Sú vhodné aj ako krásny talizman, ktorý môžete zvoliť podľa znamenia zverokruhu. Cena je uvedená za jeden kus. 

Cena: 6,50 € / ks
Počet:

- Akvamarín pomáha otvoriť kanál medzi srdcovou a krčnou čakrou, čo umožňuje hovoriť zo srdca najvyššiu pravdu. Podporuje autenticitu a integritu vo vzťahoch a komunikácii.

- Akvamarín je minerálom čistej komunikácie, jeho denne nosenie nám pomáha vyberať správne slová, tón a myšlienky počas rozhovorov, čim napomáha zmierniť konflikty a nezhody.

- Podporuje nás v múdrosti, intelekte, vedomostiach, zlepšovaní myšlienok a jasnosti mysle.

- Posilňuje sebadôveru počas prejavov pred veľkým publikom a dokáže zmierniť aj najväčšiu trému.

Viac o Akvamaríne

Nakoľko Akvamarín stráca farbu pri vystavení slnečným lúčom, je potrebné ho po očistení vo vode nabíjať na Krištáli mimo priameho slnečného žiarenia. V prípade, že Krištáľ nie je k dispozícii, môže sa Akvamarín nabíjať na dennom svetle, opäť však mimo priameho slnka.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.