Avanturín tromlovaný
  • Avanturín tromlovaný
  • Avanturín tromlovaný
Avanturín tromlovaný
  • Avanturín tromlovaný
  • Avanturín tromlovaný

Avanturín tromlovaný

Kameň prosperity, šťastia a príležitosti

Každý kameň je jedinečný a môže sa mierne líšiť svojou farbou, tvarom a veľkosťou, pretože sú tromlovaním vyrábané zo surových minerálov. Ich váha sa pohybuje v rozmedzí 20 až 60 gramov a veľkosť je 3 až 5 centimetrov. Používajú sa na liečenie, masáže, ale aj do auta, kabelky alebo len ako dekorácia do domácnosti podľa ich liečivých účinkov. Sú vhodné aj ako krásny talizman, ktorý môžete zvoliť podľa znamenia zverokruhu. Cena je uvedená za jeden kus. 

Cena: 5,00 € / ks
Počet:

- Avanturín je spojený s prosperitou, šťastím a príležitosťami. Pomáha pritiahnuť pozitívnu energiu prosperity a príležitostí do vášho života.

- Obnovuje optimizmus a radosť do vášho života. Pomáha vidieť veci pozitívne a s radosťou a prispieva k vytváraniu šťastných a pozitívnych skúseností.

- Pomáha vyrovnať polaritu v našom vnútri a vytvárať harmóniu medzi telom, mysľou a duchom. Tento kameň pomáha vyrovnať emocionálny stav a prinášať vnútorný pokoj a stabilitu.

- Avanturín je tiež kameňom pre pokojný spánok, pomáha zabudnúť na starosti a pustiť problémy za hlavu.

Viac o Avanturíne

Avanturín je možné očistiť krátkym opláchnutím pod prúdom vody alebo ho umiestniť na noc do misy s vodou spolu s Krištáľom. Môžete ho nabíjať na priamom slnku podľa potreby.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.