Fluorit tromlovaný
  • Fluorit tromlovaný
  • Fluorit tromlovaný
Fluorit tromlovaný
  • Fluorit tromlovaný
  • Fluorit tromlovaný

Fluorit tromlovaný

Kameň správnych rozhodnutí

Každý kameň je jedinečný a môže sa mierne líšiť svojou farbou, tvarom a veľkosťou, pretože sú tromlovaním vyrábané zo surových minerálov. Ich váha sa pohybuje v rozmedzí 20 až 60 gramov a veľkosť je 3 až 5 centimetrov. Používajú sa na liečenie, masáže, ale aj do auta, kabelky alebo len ako dekorácia do domácnosti podľa ich liečivých účinkov. Sú vhodné aj ako krásny talizman, ktorý môžete zvoliť podľa znamenia zverokruhu. Cena je uvedená za jeden kus. 

Cena: 6,00 € / ks
Počet:

- Fluorit existuje vo viacerých farbách, pričom každá farba má svoj vlastný jedinečný účinok.

- Vo všeobecnosti má Fluorit významný vplyv na proces rozhodovania a pomáha nám pri tom, aby sme urobili rozhodnutia, ktoré sú v súlade s našimi skutočnými túžbami a potrebami.

Pomáha prebudiť prostredie, v ktorom sa nachádza, zvyšuje jeho vibrácie a poskytuje jasný tok myšlienok.

- Fluorit je minerál s transformačnou silou, ktorá nám pomáha prekonať prekážky a zmeniť negatívne aspekty nášho života na pozitívne. Jeho energie nás inšpirujú k osobnému rastu, sebapoznaniu a rozvoju.

Viac o Fluorite

Fluorit sa čistí pod prúdom vlažnej vody alebo ho môžete umiestniť cez noc do misky s vodou. Nabíjať sa odporúča na nepriamom slnku alebo počas splnu spolu s Krištáľom.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.