Karneol tromlovaný
  • Karneol tromlovaný
  • Karneol tromlovaný
Karneol tromlovaný
  • Karneol tromlovaný
  • Karneol tromlovaný

Karneol tromlovaný

Kameň životnej - sexuálnej energie

Každý kameň je jedinečný a môže sa mierne líšiť svojou farbou, tvarom a veľkosťou, pretože sú tromlovaním vyrábané zo surových minerálov. Ich váha sa pohybuje v rozmedzí 20 až 60 gramov a veľkosť je 3 až 5 centimetrov. Používajú sa na liečenie, masáže, ale aj do auta, kabelky alebo len ako dekorácia do domácnosti podľa ich liečivých účinkov. Sú vhodné aj ako krásny talizman, ktorý môžete zvoliť podľa znamenia zverokruhu. Cena je uvedená za jeden kus. 

Cena: 5,50 € / ks
Počet:

Karneol je minerálom životnej – sexuálnej energie, umožňuje nám využívať túto energiu a smerovať ju do vecí, ktoré sú pre nás najdôležitejšie.

- Podporuje kreativitu a prebúdza vnútorné dieťa v nás. Táto nevinná bytosť nesie energiu životnej sily, ktorá je schopná priniesť na svet všetko, o čom sníva.

- Podporuje tvorivé prejavy a umožňuje nám vyjadriť svoje myšlienky a pocity prostredníctvom rôznych foriem umenia, ako je maľba, hudba, písanie alebo tanec.

Karneol zároveň pomáha vyrovnať sa s priebehom životného cyklu a zmierniť strach zo smrti.

Viac o Karneole

Na čistenie Karneolu používajte tečúcu vlažnú vodu alebo ho môžete umiestniť cez noc do misky s vodou spolu s Krištáľom. Pre nabíjanie Karneolu ho často a čo najdlhšie vystavujte priamemu slnku.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.