Mesačný kameň biely tromlovaný
  • Mesačný kameň biely tromlovaný
  • Mesačný kameň biely tromlovaný
Mesačný kameň biely tromlovaný
  • Mesačný kameň biely tromlovaný
  • Mesačný kameň biely tromlovaný

Mesačný kameň biely tromlovaný

Kameň sebarozvoja a transformácie

Každý kameň je jedinečný a môže sa mierne líšiť svojou farbou, tvarom a veľkosťou, pretože sú tromlovaním vyrábané zo surových minerálov. Ich váha sa pohybuje v rozmedzí 20 až 60 gramov a veľkosť je 3 až 5 centimetrov. Používajú sa na liečenie, masáže, ale aj do auta, kabelky alebo len ako dekorácia do domácnosti podľa ich liečivých účinkov. Sú vhodné aj ako krásny talizman, ktorý môžete zvoliť podľa znamenia zverokruhu. Cena je uvedená za jeden kus. 

Cena: 6,50 € / ks
Počet:

- Energia Mesačného kameňa pomáha rozvíjať a posilňovať intuíciu, čím nám umožňuje lepšie vnímať a porozumieť svojim vnútorným pocitom a potrebám.

- Pomáha uvoľňovať napätie, zmierňovať stres a podporovať emocionálnu stabilitu. Pomáha nám pracovať s našimi emocionálnymi výkyvmi a tým dosiahnuť vnútornú harmóniu.

- Má schopnosť spojiť ducha človeka s vyššími sférami vesmíru, kde sa skrývajú odpovede na všetko, čo nás v živote zaujíma.

- Jeho energia nám umožňuje prekonať obmedzenia, transformovať staré vzorce a prekvitať do nových fáz duchovného vývoja. 

Viac o Mesačnom kameni

Mesačný kameň by mal byť čistený niekoľko minút pod prúdom vody alebo môže byť umiestnený v miske s Krištáľom cez noc. Je vhodné nabíjať ho počas dorastania mesačného svetla alebo pri splne.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.