Ruženín tromlovaný
  • Ruženín tromlovaný
  • Ruženín tromlovaný
Ruženín tromlovaný
  • Ruženín tromlovaný
  • Ruženín tromlovaný

Ruženín tromlovaný

Kameň bezpodmienečnej lásky a súcitu

Každý kameň je jedinečný a môže sa mierne líšiť svojou farbou, tvarom a veľkosťou, pretože sú tromlovaním vyrábané zo surových minerálov. Ich váha sa pohybuje v rozmedzí 20 až 60 gramov a veľkosť je 3 až 5 centimetrov. Používajú sa na liečenie, masáže, ale aj do auta, kabelky alebo len ako dekorácia do domácnosti podľa ich liečivých účinkov. Sú vhodné aj ako krásny talizman, ktorý môžete zvoliť podľa znamenia zverokruhu. Cena je uvedená za jeden kus. 

Cena: 5,00 € / ks
Počet:

- Ruženín je spojený s energiou lásky a otvoreného srdca. Pomáha nám prebudiť a posilniť našu schopnosť lásky, priatia a súcitu.

- Má silnú schopnosť rozpúšťať hnev a odpor. Svojou jemnou a láskavou energiou pomáha rozptýliť negatívne emócie a vytvára priestor pre odpustenie a súcit.

- Pomáha nám pritiahnuť do svojho života lásku v každej podobe.

- Pripomína nám, že aj keď sa môžeme stretávať s výzvami a prekážkami, vždy existuje priestor pre nové začiatky a hlboké pocity osobného naplnenia a spokojnosti.

Viac o Ruženíne

Menšie kúsky, ktoré sa používajú na liečenie, sa odporúča čistiť vodou po každom použití. V domácom prostredí postačuje čistiť kamene raz týždenne. Ruženín je vhodné nabíjať na nepriamom slnečnom svetle, pretože pri priamom slnečnom svetle môže postupne stratiť svoju farbu. Občas je tiež možné kameň nabíjať pomocou drúzy Krištáľu a Ametystu.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.